Online Advertising Specialist

Jacob de Boer

Ik houd me dagelijks bezig met het analyseren en optimaliseren van advertentiecampagnes, waarbij ik continu zoek naar manieren om betere resultaten te behalen. Ik bekijk wat er speelt in de markt, test nieuwe strategieën en stuur campagnes bij waar nodig om maximale impact te realiseren. Het geeft me energie om data om te zetten in concrete groei en elke dag een stukje beter te worden in mijn aanpak voor klanten.

Als ik klaar ben met werk, duik ik graag de sportschool in, ga ik zwemmen of pak ik de fiets. Daarnaast geniet ik op dit moment ervan om te schaken en ’s avonds een goede serie te kijken.

  • Ik ben altijd bezig met het testen van nieuwe strategieën en inzichten. Als mijn idee écht werkt krijg ik daar veel energie van
  • Elke paar maanden ontdek ik een nieuwe hobby
  • Ik ben competitief en ga bij elk spel of sport altijd 100% ervoor
‘’Data vertelt het verhaal, optimalisatie maakt het verschil.’’
Ontvang jouw gratis groeianalyse
© 2026 | iClicks.nl Alle rechten voorbehouden.